“Sanal Gerçeklik ile Gözlerinizin Önünde Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün”

Teknolojinin Gücünü Kullanın!

Gelişmiş dijital çözümlerimizle, işinizi istediğiniz yönde geliştirebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz.

Strateji & Yol Haritası

Sizlerin ihtiyaçları ve istekleri ile uyumlu ürünler yaratabilmek için projenin geçerli durumunu analiz edip, sizlerle ortak bir yol haritası belirliyoruz. 

Görsel Tasarım

İsteklerinize uygun, kullanıcı deneyimini düşünerek en uygun tasarımlar hazırlanır.

Yazılım Geliştirme & Test Etme

Sanal gerçeklik ürünlerinde kullanabilecek programı geliştiriyoruz.  Geliştirilen sanal gerçeklik ürün yazılı bir prototip ile gerçek hayatta test edilir. Prototip her bir kullanma durumunda kullanmaya hazır olacak şekilde ayarlanır. Test ayrıca müşteriler tarafından gerçek hayatta kullanma sonuçların değerlendirmesini de içermektedir.

Yayına Alma & İzleme

Geliştirdiğimiz ürün yazılım paketini verimli bir şekilde sizlerin istediği platformlara dağıtmak için gerekli hazırlıkları yapılıp beta testleri yapılır. Ardından süreç izlenerek son kullanıcıya uygulama ulaştırılır.

Sizlere Başarılı Çözümler Üretiyoruz

Codeco Soft, mobil uygulama, VR ve AR alanlarında çözümler sunmakta ve profesyonel mühendislik çözümleri sunuyoruz. Özellikle sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik alanlarında deneyimli bir ekip ile, teknolojilerinin son sürümlerini kullanarak çalışmaktayız ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız. 

Mobil Uygulama Geliştirme

şterilerin taleplerine göre çalışan ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlanan gelişmiş, Android ve iOS platformlarında yayınlanıp son kullanıcıya ulaşan mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Sanal Gerçeklik

Kullanıcı dostu arayüzleri ile sanal gerçeklik oyunları ve gerçeğe yakın üç boyutlu deneyimler yaşatmak için uygulama yazılım çözümleri sunuyoruz.

Artırılmış Gerçeklik

Telefonunuzdan, tabletinizden veya diğer mobil cihazlardan özel artırılmış gerçeklik çözümleri sunuyoruz. Artırılmış gerçekli destekli oyunlar geliştirerek, kullanıcılar için daha keyifli, interaktif ve kapsamlı bir deneyim sunuyoruz.

Sanal Gerçekliğe Hoş Geldiniz:

Dünyanın Sonsuz Olanakları Sizin İçin!

Web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşın ve detaylı bir yardım almak için bize sorularınızı gönderin. Ayrıca, sosyal medya sayfalarımıza bir mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz.